(3:0)
Slovan
DAC 1904 - ŠK Slovan Bratislava
Niké Liga, rájátszás, 7.forduló • va 28.4.2024, 17:30 • MOL Aréna
Gólok: 10. Trusa 1:0 , 19. Vitális 2:0 , 27. Trusa 3:0 , 56. Trusa 4:0 , 78. Strelec 4:1 , 83. Barseghyan 4:2 , 84. Tolić 4:3 , 89. Redzic 5:3
Játékvezető: Boris Marhefka • Asszisztensek: Daniel Poláček, Adam Jekkel • Néző: 8834
90+3
Az idei szezon egyik legjonn, ha nem a legjobb mérkőzésén legyőzzük az idei bajnokság aranyérmesét. Nagyszerű mérkőzés volt. Találkozzunk két hét múlva a Spartak Trnava ellen! Hajrá, DAC!
90+2
Talpon az egész stadion, mindenki ünnepli a bajnokverést, mert ezt innen már nem lehet elvenni tőlünk!
90
5 perc lesz a hosszabbítás.
89
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Redzic).
89
Maradt még gól a végére, ráadásul jó helyre! A Slovan védelmi hibáját kihasználva Redzic az ötödiket is belövi – 5:3
85
Te jó ég, mi van itt?! Előbb belövi a tizenegyest a Slovan, majd egy perc múlva rúg még egyet, és szorosszá teszi a megnyertnek hitt mérkőzést. Micsoda hajrá!
84
A Slovan gólt szerzett!
Gólszerző TOLIĆ.
83
A büntetőt értékesítette BARSEGHYAN..
82
Tizenegyest fúj Marhefka a Slovannak. Savvidist lökjük fel a 16-os sarkában, jár a büntető, kettőre szűkülhet az előnyünk.
76
Szabadrúgáshoz jut az ellenfél, de Barseghyan csúnyán kapu fölé küldi a labdát. Köszönjük meg neki!
75
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál:
lemegy Trusa, bejön Dolček.
75
Megsérült a kapusunk, ezért kellett őt lecserélni. A brazil kapus így a Slovan ellen mutatkozhat be.
74
lemegy Popović, bejön Filipe.
72
Próbál közelebb kerülni a kapunkhoz a Slovan, de masszívan védekeznek Csingerék, így legfeljebb csak szögletig jutnak.
69
lemegy Vitális, bejön Káčer.
65
Sárga lap a csapatnak SK Slovan Bratislava (Tolić).
64
"Álljatok föl, álljatok föl!" – bizdítja az egész stadiont a B-közép már a 64. percben. Ilyenre is rég volt már példa a MOL Arénában. De ezen a fantasztikus mérkőzésen megérdemlik a fiúk még ezt is.
63
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Vitális).
62
lemegy Herc, bejön Ramadan,
lemegy Kone, bejön Redzic.
57
Nagyszerű játék, nagyszerű eredménnyel, a Slovan-tábor most nem is tud mást, mint szidni a magyarokat.
56
Lesz bizony! Mendezt senki nem őrzi a bal szárnyon, megvan a kellő helye, hogy közel kerüljön a kapuhoz, középre rúgott lapos labdáját pedig Trusa juttatja a gólvonal mögé, mesterhármast szerezve – 4:0
56
Gólszerző TRUSA.
55
Gyors konta után Andzouana gurítja el a hosszú oldali kapufa mellett a labdát. Ez volt az első nagy helyzetünk ebben a félidőben. Vajon lesz negyedik gól is?
50
Popović fut ki a kapujából egy veszélyes Slovan-akciónál. Jól vetődik ki a labdára, így nem jutnak lövéshez a vendégek. Utána viszont ápolásra szorul.
47
Kellemes tavaszi idő van Dunaszerdahelyen, úgy tűnik azonban, a Slovan szurkolók mégis fáznak, mert tüzet gyújtottak a saját szektorukban.
41
Sárga lap a csapatnak SK Slovan Bratislava (Wimmer).
41
Trusa és Kone hozzák zavarba Trnovský kapust, de annyira azért nem, hogy beengedje a negyedik gólt.
40
Ezt most a sorfalba lövi.
39
Risvanis rúgja ki láb alól Konet. Ismét szabadrúgást kapunk. Ez is ugyanarról a helyről jön majd, mint az előbb. Vitálison a világ szeme.
37
Vitális szinte ugyanarról a helyről végez el egy pontrúgást, ahonnak a gólt is szerezte. Ezúttal viszont centiken múlik, hogy nem rezdül negyedszer is a Slovan hálója.
34
Vitális harcol ki egy szögletet. Sajánt maga végzi el, majd mégis Andzouana adja be a labdát. Lezárásképp Herc tüzel, de sajnos fölé.
31
Dimun kap a bokájára egyet Weisstől, aki elnézést kér az eset után, a szabadrúgás mindenesetre jogosan jár.
27
Szinte hihetetlen, de igaz! Trusa labdát kap a jobb szélen, és nem gatyázik, kettőt-hármat tol rajta a tizenhatosban, majd bevarrja, ahogy azt kell – 3:0
27
23
Kapu előtti kavarodás, Trnavský fut ki rosszl a kapujából, többen is egymásnak ütköznek, az akció egy "áldozattal" jár, az egyik vendégjátékost kell ápolni. A többiek addig szusszannak egyet, Munoz pedig Hercnek magyarázza el a további taktikát.
19
Óriási, hatalmas szabadrúgást akaszt Vitális a vinklibe – 2:0
19
Gólszerző VITÁLIS.
18
Kone nem önszántából kerül a földre. Jöhet a pontrúgás jó helyről, jó távról. Vitális teszi le maga elé a labdát, majd lő egy bombagólt?
16
Egy újabb beadás érkezik, megintcsak a jobb oldalról. Mendezt keresi a labda, de nem találja. Cserébe rúghatunk egy szögletet. Az viszont nem sikerül a legjobban. Az első negyed órában egyértelműen mi vagyunk a jobb csapat.
13
A Slovan szurkolói egy fejük fölé feszített drapival üzenik, hogy "csalamádék" vagyunk. Kone viszont kis híján csattanós választ ad. Kár, hogy Trusa jó beadását végül nem tudja gólra váltani.
10
Vezetünk! Andzouana íveli a labdát az ötös vonalára, ahol Koneról lepattan a labda, de a lehető legjobb helyre, Trusa elé, aki becsúszva rúg gólt úgy, hogy még a felső lécet is érinti a labda, mielőtt áthalad a gólvonalon – 1:0
10
8
Egy Koneval szemben elkövetett szabálytalanságot fúj be a bíró, Vitális a sarokról íveli kapu elé a labdát, de Dimun fejről átcsúszik a hosszúra. Az újabb beadást már nem sikerül közelről a kapuba kotorni.
5
Érkezik a Slovan-helyzet is! Strelec szinte kihagyhatatlan ziccerbe hozza Weisst, aki mégis Popovićba lövi csak a labdát. A kipattanó viszont még az ellenfelé, Barseghyan tüzel, de csak a jobb oldali kapufát találja el. Ezt most megússzuk!
2
Támadó szellemben kezdünk, másfél perc alatt ketten is próbálkoztak lövéssel. Sajnos Herc és Vitális sem találta el a kaput.
1
Sötétkékben játszik ma a Slovab, sárgában pedig mi. "Pokolba veletek!" – üzeni a B-közép a vendégszektorban helyet foglaló Slovan-szurkolóknak, akik épp a szlovák himnuszt éneklik.
A már bajnok Slovan ellen játszunk ma a MOL Arénában, de számunkra még nem lefutott a mérkőzés, hiszen a bajnokság végéig harcolunk a dobogós helyezésért. Tartsanak velünk az előttünk álló 90 perc során!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30-kor kezdődik.